Просування сайтів від iLION

Впевнений ріст позицій, трафіка та продажів Дотримуємо слово. Даємо гарантії
Десятки клієнтів iLION стали
лідерами ринків в інтернеті
SEO – ефективний інструмент
підвищення продажів
Пошукова оптимізація – ТОП видачі сайту в Google і Yandex.
Максимум цільових відвідувачів на сайт = більше продажів!
SEO від iLION:
SEO стратегія SEO стратегія

SEO-стратегія визначає комплекс заходів по пошуковому просуванню. Розробляється на базі результатів SEO аудиту, знань і досвіду просування більш ніж 150-ти сайтів. Враховує безліч зовнішніх і внутрішніх факторів, визначаючи кращі шляхи просування для зростання трафіку і позицій сайту.

SEO аудит SEO аудит

Ми проводимо технічний аналіз, вивчаємо сайт на наявність помилок, SEO обмежень і можливостей просування. Досліджуємо ринок і вивчаємо стратегію просування основних конкурентів. Правильні стратегії будуються тільки після ретельного аналізу.

Збір семантичного ядра Збір семантичного ядра

Збираємо ефективний перелік пошукових запитів, для отримання максимальної кількості цільового трафіку. Для цього визначаємо цільові сторінки та формуємо пошукові запити, що точно відповідають  змісту  цих сторінок з точки зору користувачів і пошукових машин.

Внутрішня оптимізація Внутрішня оптимізація
Етап внутрішньої оптимізації включає в себе виправлення технічних помилок та оптимізацію цільових сторінок відповідно до семантичного ядра, прописування мета тегів і ряд інших дій, що впливають на ефективність просування.
Зовнішня оптимізація Зовнішня оптимізація

Ми вибудовуємо стратегію нарощування маси лінків сайту відповідно до дій конкурентів і роботи пошукових алгоритмів. Дозовано підбираємо посилання на правильних ресурсах. Ми знаємо, як, де і які посилання закуповувати, щоб дати зростання позиціям вашого сайту в максимально стислі терміни.

Правильний контент Правильний контент

Правильний контент - важлива і обов'язкова складова ефективного просування. На даному етапі ми створюємо і переписуємо тексти цільових сторінок, добиваючись їх максимальної релевантності. Також ми оптимізуємо фото і відео контент, ведемо блог або розділ новин.

Юзабіліті Юзабіліті

Юзабіліті істотно впливає на ефективність і конверсійність сайту. Пошукове просування від iLION включає в себе розробку рекомендацій, які дозволять зробити сайт зручним, зрозумілим і мотивуючим до продажу.

SEO - постійна робота над сайтом з метою виведення і утримання ключових запитів Вашої тематики в ТОП Google і Yandex

Налаштовані на перемогу?
Хочете зайняти своє місце на інтернет ринку?
Тоді нам по дорозі!
SEO від iLION – це:
Висока ефективність Висока ефективність
Ми використовуємо цільовий підхід, комплексно і виважено підходимо до питання SEO.  Це робить розкрутку завжди ефективною і дозволяє швидко приносити реальні результати.
Білі методи Білі методи
Використання чесних методів пошукової оптимізації - це базовий принцип iLION. Ми віримо, що тільки такі методи здатні приносити довгострокові і гарантовані результати.
Професіоналізм Професіоналізм
Над проектом завжди працює досвідчена команда інтернет-маркетологів: маркетинг-менеджери, фахівці з SEO, LSI копірайтери, аккаунт-менеджер.
Це дозволяє найкращим чином просунути сайт. Замовляйте послуги SEO у професіоналів.
Передові технології Передові технології
Просуваючи Ваш сайт, ми використовуємо спеціальні програмні продукти.
Вони дозволяють провести глибокий аналіз, виробити ефективну стратегію просування і коригувати її в режимі реального часу.
Сучасні методики Сучасні методики
Ми постійно вивчаємо передові методики просування сайтів і удосконалюємо свої, аналізуємо роботу пошукових машин і коригуємо стратегію роботи. Сучасні методи = сучасний SEO = результативне просування.
Сервіс Сервіс
Кожен проект супроводжується сервісною підтримкою з боку аккаунт-менеджера: відповіді на питання, консультації, звіти, інші питання. Ви завжди будете в курсі процесу просування Вашого сайту.
iLION – лев інтернет ринків
150 клієнтів
За час роботи ми просунули більше 150 сайтів, інтернет-магазинів і Landing page. Клієнтами компанії стали амбітні бізнеси з різних сфер.
10млн. переходів
Сумарний трафік, який ми згенерували на сайти Клієнтів обчислюється десятками мільйонами цільових відвідувачів.
5 років досвіду
У компанії працюють фахівці з пошукового просування з багатим досвідом. Ми не допускаємо до SEO стажерів і профанів.
15тыс. позицій в ТОП-10
Ми вивели в ТОП-10 Google і Yandex десятки тисяч позицій в більш ніж 35 товарних категоріях.

Ми відвойовуємо інтернет територію для наших Клієнтів, і постійно її розширюємо, використовуючи ефективні інструменти інтернет маркетингу для досягнення поставлених цілей. Замовляйте послуги SEO у професіоналів.

Гарантований результат Недостатньо гарантій?
Тоді у нас є пропозиція по SEO,
від якої неможливо відмовитись!

Якщо ми, за встановлений в договорі термін, не виведемо необхідні запити
на топові позиції, ми продовжуємо просування Вашого сайту
безкоштовно до отримання потрібного результату!

Питання відповідь

Все дуже просто - щоб сайт почав рости, необхідно виконати 3 базові умови:

 • 1) Провести базову внутрішню оптимізацію (виправлення помилок, первинна робота з контентом)
 • 2) Провести базову зовнішню оптимізацію (первинна закупівля посилань - швидко не можна, тому що пошукові машини можуть відправити сайт під фільтр)
 • 3) Також пошуковим машинам потрібен час для того, щоб кілька разів відвідати сайт, пройти по його сторінках і побачити, що він поліпшується - стає більш релевантним по заданих пошуковим запитам

Існує багато причин, які роблять SEO умовно постійним процесом: періодична зміна алгоритмів роботи пошукових систем, активність конкурентів, зміна контенту і його пріоритетності на сайті з точки зору Вашого бізнесу і т.д. Для того, щоб залишатися в ТОП, потрібно своєчасно реагувати на подібні зміни і коригувати SEO.

Результативність SEO залежить від багатьох факторів і не на всі з них ми, як студія, можемо впливати. При цьому ми можемо реагувати на них належним чином, постійно коригуючи свою роботу над Вашим сайтом таким чином, щоб отримати потрібний результат.

Крім того, у нас є пакет SEO з гарантією: якщо ми, за встановлений в договорі термін, що не виведемо необхідні запити на топові позиції, ми продовжуємо просування Вашого сайту безкоштовно до отримання потрібного результату!

Відповімо коротко і по-суті:

 • 1. Орієнтуємося на результат: чітко і конкретно
 • 2. Постійно вдосконалюємо методи і технології SEO: ми стежимо за пошуковими системами і трендами в SEO
 • 3. Використовуємо передові програмні ресурси для підвищення ефективності SEO
 • 4. Контролюємо процес і адаптуємо роботу: ми відстежуємо рух проекту і вносимо корективи у свою роботу для досягнення кращого результату
 • 5. Відкриті і забезпечуємо підтримку 24/7. Ви будете чітко знати, що і чому відбувається з Вашим сайтом і його оптимізацією.

У сучасному інтернет маркетингу платна реклама розглядається винятково як прискорювач припливу клієнтів, тому що вартість одного покупця, як правило, досить висока.

У той же час, SEO - це джерело отримання постійного потоку умовно безкоштовних клієнтів. І щоб отримати таких клієнтів через 4-6 місяців, вже сьогодні необхідно займатися SEO.

Крім того, сайти, які перебувати в ТОП видачі користуються великою довірою - покупці готові більш охоче віддавати свої гроші таким веб-ресурсам.

Цю тезу ми чули від 50% клієнтів що працювали з іншими фахівцями з SEO, і які зараз з нами вже більше року. Вони теж думали, що SEO може працювати не для всіх бізнесів і не завжди, а потім переконалися в зворотному.

SEO - ефективний інструмент при правильному підході.
І насправді існує лише кілька причин, які можуть зробити його неефективним:

 • 1. Відсутність досвіду і необхідних знань
 • 2. Поверховий аналіз бізнесу Клієнта і нерозуміння його специфіки
 • 3. Нерозуміння цілей бізнесу Клієнта
 • 4. Шаблоновий підхід (різних сайтах потрібна різна SEO-стратегія)
 • 5. Відсутність орієнтації на результат
Закажите продвижения с iLION Замовте просування з iLION
і займіть свою інтернет територію
iLION. Комплексний підхід до розробки і
просуванню бізнесу в інтернет
iLION сьогодні - це професійна команда розробників і інтернет маркетологів, яка в режимі non-stop працює над успіхом кожного клієнта

Наші ключові компетенції: розробка сучасних інтернет-магазинів, landing page, продуктових сайтів, корпоративних сайтів і їх просування в інтернет – SEO, контекстна реклама, банерна реклама, SMM.
Знаходимося в Києві — працюємо по всьому світу.

Что такое SEO оптимизация?

У вас есть собственный сайт или интернет-магазин? Отлично! Но ответьте на вопрос: а продает ли он? Довольны ли вы уровнем продаж? Или реальные цифры получились куда меньше прогнозируемых?

Из-за высокой конкуренции 9 из 10 сайтов не продают. Причем в любой нише. Но есть и хорошая новость – это легко исправить. Вы не выбросили деньги на ветер, заказав разработку сайта, вовсе нет. Просто работа по нему не завершена. И чтобы обойти многочисленных конкурентов и занять лидирующие позиции, нужно лишь заказать SEO оптимизацию сайта.

Под аббревиатурой SEO кроется комплекс услуг, необходимых для продвижения сайта. Во-первых, ваш интернет-магазин адаптируется под требования поисковых систем Google и Яндекс. Во-вторых, по нему проводятся различные работы, улучшающие дизайн, юзабилити (удобство пользования), скорость загрузки и прочие моменты.

Зачем это нужно? Все из-за огромной конкуренции. Взять, к примеру, Киев. Как думаете, сколько в столице находится магазинов, продающих, например, сантехнику? А сколько существует интернет-магазинов, доставляющих товары по Украине? Разумеется, они тоже в первую очередь ориентированы на Киев, ведь это столица страны. То есть, желающих попасть в первую тройку в Google или Яндекс много, а количество мест ограничено. То же самое касается Одессы, Харькова и прочих городов-миллионеров.

Тут-то и вступает в дело SEO оптимизация. Над сайтом проводятся работы, в результате чего он больше нравится поисковикам и становится удобнее для пользователей. Если это действительно так – он займет лидирующие позиции в выдаче. Правда, при одном условии – продвижение сайта выполнялось опытными специалистами, знающих свое дело. В противном случае можно просто слить бюджет впустую, а заодно потерять время.

Чтобы исключить подобное развитие событий, обращайтесь в нашу компанию Ilion. Мы осуществляем продвижение сайтов в Киеве, Харькове, Одессе, и делаем это так, что конкуренты остаются позади. Все благодаря команде амбициозных специалистов, большому опыту и комплексному подходу.

Разумеется, можно заказать отдельную услугу:

И чтобы вы понимали, в чем разница – рассмотрим подробнее их основные нюансы.

SEO аудит

Раскрутка сайта начинается с SEO аудита. Эта услуга необходима для того, чтобы полностью проанализировать состояние веб-ресурса, начиная от технических нюансов и заканчивая дизайном, контентом, юзабилити.

Это поможет обнаружить недочеты и быстро их устранить. А если вы уже заказывали продвижение сайта по Киеву – тогда понять, почему нет результата. Наверняка предыдущие исполнители что-то упустили, но наши специалисты быстро найдут все недочеты.

Когда программисты исправят ошибки – можно приступать к продвижению сайта. Если пропустить этот шаг, то результата, не будет.

Стоит SEO аудит чисто символическую сумму, поэтому отказываться от данной услуги крайне глупо. Ведь вы усложните продвижение сайта по Киеву, Харькову или Одессе, и будете впустую сливать бюджет.

Поисковое продвижение сайта

Второй этап после аудита – продвижение сайта в поисковых системах. Это довольно масштабная задача, включающая целый перечень работ:

 • составление карты сайта и файла robots.txt;
 • сбор семантического ядра (ключевых слов для продвижения сайта);
 • написание контента на основе собранного семантического ядра;
 • настройка перелинковки;
 • наращивание ссылочной массы;
 • публикация пресс-релизов в новостных СМИ и пр.

В целом, раскрутка сайта делится на 2 этапа. Первый – внутренняя оптимизация. Сюда входят все работы, касающиеся вашего сайта. В частности, во время внутренней оптимизации выполняется:

 1. Исправление технических ошибок. Изначально у любого сайта имеются определенные недочеты, которые почти не сказываются на его работе. Но они сильно замедляют процесс продвижения. Разумеется, их нужно найти и исправить, чтобы в дальнейшем больше не возвращаться к этому вопросу.
 2. Оптимизация кода. Существует ряд требований, которые предъявляются к чистоте кода. Ведь от этого напрямую зависит скорость загрузки ресурса. Если сайт будет открываться медленно – это не понравится ни поисковым системам, ни пользователям.
 3. Разработка (или доработка) структуры сайта. Ваш ресурс должен быть грамотно структурирован, чтобы пользователь четко понимал, где он находится. А при необходимости – мог легко перейти в нужный раздел.
 4. Написание текстов. Обычно контент оптимизируется под требования поисковиков. Это правильно, но помимо этого он должен нести ценную информацию для покупателей, помочь им выбрать товар или услугу.
 5. Оптимизация мета-тегов. Они отображаются в поисковой выдаче и своеобразным образом «рекламируют» ваш сайт. Чем привлекательнее составлен заголовок и описание страницы – тем больше шансов, что пользователь зайдет именно к вам.

Это основные моменты, хотя их, разумеется, гораздо больше.

Что касается внешней оптимизации, то она направлена на увеличение авторитетности сайта. Суть проста: чем больше интернет-площадок ссылается на ваш ресурс, тем он популярнее. По крайней мере, для поисковых систем.

Специально для этого размещают рекламные статьи на других тематических площадках. Также заказывают написание пресс-релизов с последующей публикацией в новостных СМИ.

В итоге это поможет поймать сразу двух зайцев. Во-первых, поисковики увидят, что на ваш сайт ссылаются, его цитируют, упоминают на различных интернет-площадках, что положительно скажется на авторитетности. Во-вторых, рекламные статьи и пресс-релизы будут читать пользователи. В случае заинтересованности они перейдут на сайт и, возможно, закажут товары или услуги. То есть, вы получаете новый источник привлечения целевой аудитории и делаете собственный сайт более известным и популярным. В конечном счете это положительно повлияет на результаты поискового продвижения.

Как видите, список работ по оптимизации большой, и на его выполнение уйдет не один месяц. Но все это выполняется для того, чтобы Гугл и Яндекс полюбили ваш сайт и показывали его в первой десятке.