Просування сайтів від iLION

Впевнений ріст позицій, трафіка та продажів Дотримуємо слово. Даємо гарантії
Десятки клієнтів iLION стали
лідерами ринків в інтернеті
SEO – ефективний інструмент
підвищення продажів
Пошукова оптимізація – ТОП видачі сайту в Google і Yandex.
Максимум цільових відвідувачів на сайт = більше продажів!
SEO від iLION:
SEO стратегія SEO стратегія

SEO-стратегія визначає комплекс заходів по пошуковому просуванню. Розробляється на базі результатів SEO аудиту, знань і досвіду просування більш ніж 150-ти сайтів. Враховує безліч зовнішніх і внутрішніх факторів, визначаючи кращі шляхи просування для зростання трафіку і позицій сайту.

SEO аудит SEO аудит

Ми проводимо технічний аналіз, вивчаємо сайт на наявність помилок, SEO обмежень і можливостей просування. Досліджуємо ринок і вивчаємо стратегію просування основних конкурентів. Правильні стратегії будуються тільки після ретельного аналізу.

Збір семантичного ядра Збір семантичного ядра

Збираємо ефективний перелік пошукових запитів, для отримання максимальної кількості цільового трафіку. Для цього визначаємо цільові сторінки та формуємо пошукові запити, що точно відповідають  змісту  цих сторінок з точки зору користувачів і пошукових машин.

Внутрішня оптимізація Внутрішня оптимізація
Етап внутрішньої оптимізації включає в себе виправлення технічних помилок та оптимізацію цільових сторінок відповідно до семантичного ядра, прописування мета тегів і ряд інших дій, що впливають на ефективність просування.
Зовнішня оптимізація Зовнішня оптимізація

Ми вибудовуємо стратегію нарощування маси лінків сайту відповідно до дій конкурентів і роботи пошукових алгоритмів. Дозовано підбираємо посилання на правильних ресурсах. Ми знаємо, як, де і які посилання закуповувати, щоб дати зростання позиціям вашого сайту в максимально стислі терміни.

Правильний контент Правильний контент

Правильний контент - важлива і обов'язкова складова ефективного просування. На даному етапі ми створюємо і переписуємо тексти цільових сторінок, добиваючись їх максимальної релевантності. Також ми оптимізуємо фото і відео контент, ведемо блог або розділ новин.

Юзабіліті Юзабіліті

Юзабіліті істотно впливає на ефективність і конверсійність сайту. Пошукове просування від iLION включає в себе розробку рекомендацій, які дозволять зробити сайт зручним, зрозумілим і мотивуючим до продажу.

SEO - постійна робота над сайтом з метою виведення і утримання ключових запитів Вашої тематики в ТОП Google і Yandex

Налаштовані на перемогу?
Хочете зайняти своє місце на інтернет ринку?
Тоді нам по дорозі!
SEO від iLION – це:
Висока ефективність Висока ефективність
Ми використовуємо цільовий підхід, комплексно і виважено підходимо до питання SEO.  Це робить розкрутку завжди ефективною і дозволяє швидко приносити реальні результати.
Білі методи Білі методи
Використання чесних методів пошукової оптимізації - це базовий принцип iLION. Ми віримо, що тільки такі методи здатні приносити довгострокові і гарантовані результати.
Професіоналізм Професіоналізм
Над проектом завжди працює досвідчена команда інтернет-маркетологів: маркетинг-менеджери, фахівці з SEO, LSI копірайтери, аккаунт-менеджер.
Це дозволяє найкращим чином просунути сайт. Замовляйте послуги SEO у професіоналів.
Передові технології Передові технології
Просуваючи Ваш сайт, ми використовуємо спеціальні програмні продукти.
Вони дозволяють провести глибокий аналіз, виробити ефективну стратегію просування і коригувати її в режимі реального часу.
Сучасні методики Сучасні методики
Ми постійно вивчаємо передові методики просування сайтів і удосконалюємо свої, аналізуємо роботу пошукових машин і коригуємо стратегію роботи. Сучасні методи = сучасний SEO = результативне просування.
Сервіс Сервіс
Кожен проект супроводжується сервісною підтримкою з боку аккаунт-менеджера: відповіді на питання, консультації, звіти, інші питання. Ви завжди будете в курсі процесу просування Вашого сайту.
iLION – лев інтернет ринків
150 клієнтів
За час роботи ми просунули більше 150 сайтів, інтернет-магазинів і Landing page. Клієнтами компанії стали амбітні бізнеси з різних сфер.
10млн. переходів
Сумарний трафік, який ми згенерували на сайти Клієнтів обчислюється десятками мільйонами цільових відвідувачів.
5 років досвіду
У компанії працюють фахівці з пошукового просування з багатим досвідом. Ми не допускаємо до SEO стажерів і профанів.
15тыс. позицій в ТОП-10
Ми вивели в ТОП-10 Google і Yandex десятки тисяч позицій в більш ніж 35 товарних категоріях.

Ми відвойовуємо інтернет територію для наших Клієнтів, і постійно її розширюємо, використовуючи ефективні інструменти інтернет маркетингу для досягнення поставлених цілей. Замовляйте послуги SEO у професіоналів.

Гарантований результат Недостатньо гарантій?
Тоді у нас є пропозиція по SEO,
від якої неможливо відмовитись!

Якщо ми, за встановлений в договорі термін, не виведемо необхідні запити
на топові позиції, ми продовжуємо просування Вашого сайту
безкоштовно до отримання потрібного результату!

Питання відповідь

Все дуже просто - щоб сайт почав рости, необхідно виконати 3 базові умови:

 • 1) Провести базову внутрішню оптимізацію (виправлення помилок, первинна робота з контентом)
 • 2) Провести базову зовнішню оптимізацію (первинна закупівля посилань - швидко не можна, тому що пошукові машини можуть відправити сайт під фільтр)
 • 3) Також пошуковим машинам потрібен час для того, щоб кілька разів відвідати сайт, пройти по його сторінках і побачити, що він поліпшується - стає більш релевантним по заданих пошуковим запитам

Існує багато причин, які роблять SEO умовно постійним процесом: періодична зміна алгоритмів роботи пошукових систем, активність конкурентів, зміна контенту і його пріоритетності на сайті з точки зору Вашого бізнесу і т.д. Для того, щоб залишатися в ТОП, потрібно своєчасно реагувати на подібні зміни і коригувати SEO.

Результативність SEO залежить від багатьох факторів і не на всі з них ми, як студія, можемо впливати. При цьому ми можемо реагувати на них належним чином, постійно коригуючи свою роботу над Вашим сайтом таким чином, щоб отримати потрібний результат.

Крім того, у нас є пакет SEO з гарантією: якщо ми, за встановлений в договорі термін, що не виведемо необхідні запити на топові позиції, ми продовжуємо просування Вашого сайту безкоштовно до отримання потрібного результату!

Відповімо коротко і по-суті:

 • 1. Орієнтуємося на результат: чітко і конкретно
 • 2. Постійно вдосконалюємо методи і технології SEO: ми стежимо за пошуковими системами і трендами в SEO
 • 3. Використовуємо передові програмні ресурси для підвищення ефективності SEO
 • 4. Контролюємо процес і адаптуємо роботу: ми відстежуємо рух проекту і вносимо корективи у свою роботу для досягнення кращого результату
 • 5. Відкриті і забезпечуємо підтримку 24/7. Ви будете чітко знати, що і чому відбувається з Вашим сайтом і його оптимізацією.

У сучасному інтернет маркетингу платна реклама розглядається винятково як прискорювач припливу клієнтів, тому що вартість одного покупця, як правило, досить висока.

У той же час, SEO - це джерело отримання постійного потоку умовно безкоштовних клієнтів. І щоб отримати таких клієнтів через 4-6 місяців, вже сьогодні необхідно займатися SEO.

Крім того, сайти, які перебувати в ТОП видачі користуються великою довірою - покупці готові більш охоче віддавати свої гроші таким веб-ресурсам.

Цю тезу ми чули від 50% клієнтів що працювали з іншими фахівцями з SEO, і які зараз з нами вже більше року. Вони теж думали, що SEO може працювати не для всіх бізнесів і не завжди, а потім переконалися в зворотному.

SEO - ефективний інструмент при правильному підході.
І насправді існує лише кілька причин, які можуть зробити його неефективним:

 • 1. Відсутність досвіду і необхідних знань
 • 2. Поверховий аналіз бізнесу Клієнта і нерозуміння його специфіки
 • 3. Нерозуміння цілей бізнесу Клієнта
 • 4. Шаблоновий підхід (різних сайтах потрібна різна SEO-стратегія)
 • 5. Відсутність орієнтації на результат
Закажите продвижения с iLION Замовте просування з iLION
і займіть свою інтернет територію
iLION. Комплексний підхід до розробки і
просуванню бізнесу в інтернет
iLION сьогодні - це професійна команда розробників і інтернет маркетологів, яка в режимі non-stop працює над успіхом кожного клієнта

Наші ключові компетенції: розробка сучасних інтернет-магазинів, landing page, продуктових сайтів, корпоративних сайтів і їх просування в інтернет – SEO, контекстна реклама, банерна реклама, SMM.
Знаходимося в Києві — працюємо по всьому світу.

O SEO…