SEO-аудит сайту

SEO-аудит сайту - це комплексний аналіз зовнішніх і внутрішніх факторів, які впливають на ранжування сайту в пошукових системах. SEO-спеціалісти проводять аудит для того, щоб знайти слабкі сторони ресурсу і виправити їх для подальшого просування в пошукових системах.

У Києві багато компаній, які пропонують послуги з seo аудиту, але у нас його вартість дешевше, а якість краща.

В ціну аудиту сайту входить внутрішній і зовнішній аналіз, на основі результатів пишеться технічне завдання для програміста, в якому вказується не тільки проблема, але і шлях, як її виправити.

Зовнішній аудит сайту

До зовнішнього аудиту відноситься маса лінків ресурсу, яка грає важливу роль в просуванні.

Спеціаліст переглядає профіль лінків сайту, аналізує якість донорів, що посилаються на сайт і відсортовує низькосортні і непотрібні з них. Також звертається увага на анкор-лист.

Сайт повинен мати максимально природну масу лінків, так як Google дуже не любить і бореться з ресурсами, у яких спостерігається спам посиланнями, таким чином безліч сайтів потрапило під фільтр алгоритму "Пінгвін" в 2012 році.

Важливим пунктом в зовнішньому аудиті вважається аналіз приросту маси посилань. Він має бути плавним і поступовим, якщо ж Ваш ресурс за відносно короткий час отримав багато посилань з сайтів-донорів, він може потрапити під фільтр пошукових систем. Тому вкрай важливо відстежувати і аналізувати цей показник не тільки на етапі аудиту, але і при просуванні сайту.

Зовнішній аудит потрібен для того, щоб фахівець міг виявити проблеми через які вже є або можуть бути санкції пошукових систем, в такому випадку розробляється стратегія як уникнути санкцій або в разі, якщо сайт вже під фільтром - складається план його виведення, це може бути або заміна домену, або чистка маси лінків.

Внутрішній аудит сайту

Особливу увагу потрібно приділити внутрішньому стану сайту: відсутність технічних помилок, якісність текстів (унікальність, читабельність, відсоток спаму і води в текстах). При внутрішньому аудиті фахівець аналізує технічну і контекстну складову сайту на наявність помилок і на основі цього пише рекомендації у вигляді технічного завдання на програміста і копірайтера.

При технічному аналізі сайту враховується безліч факторів, які впливають на ранжування:

  1. Проводиться аналіз сніппета і пишеться технічне завдання для збільшення його привабливості для користувачів.
  2. Перевіряється коректність ієрархії заголовків і правильне їх використання.
  3. Проводиться аналіз на наявність прихованих текстів і посилань - елементів чорного seo-просування, за яке можна потрапити під фільтр пошукових систем.
  4. Відбувається перевірка сторінок на заспамленість.
  5. Виявлення та написання тз на усунення циклічних посилань
  6. Пошук внутрішніх дублів контенту
  7. Проводиться аналіз сайту на наявність дублюючих сторінок, афіліатів, дзеркал, тестових піддоменів.
  8. Складається рекомендація для корректної реалізації хлібних крихт і мікророзмітки, якщо вони реалізовані неправильно або відсутні.

Комплексний seo-аудит сайту допомагає знайти проблеми на початковому етапі, ще до оптимізації та просування.

Потрібно пам'ятати, що хороший сайт з точки зору SEO, це не тільки відсутність помилок і якісні тексти, а й зручність ресурсу для користувача, тому при аудиті у фахівця можуть виникнути пропозиції щодо поліпшення Usability сайту, яке не тільки впливає на конверсію, а й покращує поведінкові фактори.

Якісний і повний аудит сайту дає розуміння потенціалу ресурсу і є основою для розробки стратегії по оптимізації і просування.

Хочете покращити свій сайт і завоювати місце на інтернет території? Тоді замовляйте у нас seo-аудит сайту і ми разом збудуємо стратегію до вашого успіху.